موکاپ کتاب

توضیحات محصول

موکاپ کتاب PSD

  • موکاپ کتاب پشت رو

  • امکان تغییر ساده و راحت
  • موکاپ کتاب با ۲ حالت تم
  • استفاده  به این روش است که شما میتوانید به راحتی با قراردادن تصویر  کتاب خود در این موکاپ لایه باز پیش نمایشی زیبا از جلد و صفحات کتاب خود داشته باشید. از این قالب آماده موکاپ در آثار طراحی و نقاشی پروژه های آماده فتوشاپ می توانید در طراحی های خود استفاده کنید. با استفاده از این قالب آماده موکاپ می‌توانید با قرار دادن تصویر جلد کتاب خود و صفحات آن در این فایل لایه باز یک تصویر زیبا از کتاب خود تحویل بگیرید.
  • موکاپ فایلهای پیش نمایش ، قالب های گرافیکی حاضر و آماده  می باشند که در موضوعات مختلف و با فرمت هایی مثل  PSD  لایه باز می توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده نمود. طراحان می توانند به کمک موکاپ، طرح اولیه خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی به صورت پیش نمایش مشاهده کرده و یا از آن به عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه های طراحی به عنوان نمونه اصلی استفاده کنند. و موکاپ میتواند انواع و اقسام مختلفی داشته باشد.


دانلود طرح

توّجه: فایل ها با نرم افزار فشره ساز Winrar نسخه جدید، با پسوند  Rar 5 فشرده سازی شده اند لذا باید از نرم افزار Winrar نسخه جدید استفاده کنید. میتوانید از اینجا دانلود کنید. واینکه بعد از اجرای فایل لایه باز PSD اگر زیر لایه ها مخفی بودند آنها را باید جهت نمایش و  ویرایش، نمایان کنید.

 

رمز فایل :   Nardouneh.Com